OAuth Login - OAuth OIDC SSO (3.0.18) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Summary
nn: Samandrag

en: Update
nn: Oppdater

en: Upload
nn: Last opp

en: Configure
nn: Konfigurer

en: here
nn: her

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Reports
nn: Rapportar
