OAuth Login - OAuth OIDC SSO (3.0.4) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إرسال

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Back
ar: رجوع

en: Update
ar: تحديث

en: Upload
ar: رفع

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Attributes
ar: سمات

en: Remove Account
ar: إزالة الحساب

en: Setup Guides
ar: دليل الإعداد
