OAuth Login - OAuth OIDC SSO (3.0.5) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Description
pl: Opis

en: Login
pl: Zaloguj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Password
pl: Hasło

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Back
pl: Wstecz

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Save Configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Icon width
pl: Szerokość ikony

en: Icon height
pl: Wysokość ikony

en: Validate OTP
pl: Sprawdź OTP

en: Resend OTP
pl: Wyślij ponownie OTP

en: cURL is not enabled. Please enable cURL
pl: cURL nie jest włączony. Proszę włączyć cURL

en: Create an account?
pl: Utworzyć konto?

en: Register/Login
pl: Zarejestruj się/Zaloguj

en: Remove Account
pl: Usuń konto

en: Setup Guides
pl: Przewodniki po konfiguracji

en: &#128461; Copy
pl: Kopiuj
