OAuth Login - OAuth OIDC SSO (3.0.8) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Confirm
nn: Stadfest

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Password
nn: Passord

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Back
nn: Attende

en: Update
nn: Oppdater

en: Upload
nn: Last opp

en: Configuration
nn: Oppsett
