OAuth Login - OAuth2 Client SSO (8.x-1.1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Register
mr: नोंदणी

en: Test
mr: चाचणी

en: Settings
mr: संरचना

en: Back
mr: मागे

en: Email
mr: ईमेल

en: Phone
mr: दूरध्वनी
