OAuth Login - OAuth2 Client SSO (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Register
ta: பதிவு செய்

en: Support
ta: ஆதரவு

en: Test
ta: சோதனை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு
