OAuth Login - OAuth2 Client SSO (8.x-1.11) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Support
hu: Támogatás

en: Test
hu: Teszt

en: Settings
hu: Beállítások

en: Back
hu: Vissza

en: Email
hu: E-mail

en: Email Address
hu: E-mail cím

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Phone
hu: Telefon

en: Phone number
hu: Telefonszám

en: Query
hu: Lekérdezés

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Save Configuration
hu: Beállítások mentése

en: Customer ID
hu: Ügyfélazonosító
