OAuth Login - OAuth2 Client SSO (8.x-1.11) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Register
te: నమోదు చెయ్యు

en: Support
te: తోడ్పాటు

en: Test
te: పరీక్ష

en: Settings
te: అమరికలు

en: Back
te: వెనక్కి

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Select
te: ఎంచుకోండి
