OAuth Login - OAuth2 Client SSO (8.x-1.21) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Register
jv: Ndaftar

en: Submit
jv: Kirim

en: Description
jv: Katrangan

en: Test
jv: Ujian

en: Settings
jv: Sétingan

en: Line
jv: Baris
