OAuth Login - OAuth2 Client SSO (8.x-1.21) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Submit
ku: بنێرە

en: Description
ku: دەربارە

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Email
ku: ئیمێل

en: Line
ku: هێڵ
