OAuth Login - OAuth2 Client SSO (8.x-1.21) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Description
ps: سپړنه

en: Settings
ps: امستنې

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Query
ps: پوښتنه

en: Select
ps: غوره
