OAuth Login - OAuth2 Client SSO (8.x-1.211) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Phone
cy: ffôn

en: Phone number
cy: Rhif ffôn

en: Query
cy: Ymholiad

en: Select
cy: Dewis
