OAuth Login - OAuth2 Client SSO (8.x-1.211) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Register
gl: Rexistrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Description
gl: Descrición

en: Test
gl: Proba

en: Settings
gl: Axustes

en: Back
gl: Voltar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Line
gl: Liña

en: Phone
gl: Teléfono

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: Query
gl: Consulta

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Customer ID
gl: Cliente ID
