OAuth Login - OAuth OIDC SSO (8.x-1.211) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Register
ro: Înscriere

en: Submit
ro: Trimite

en: Description
ro: Descriere

en: Support
ro: Suport

en: Settings
ro: Setări

en: Back
ro: Înapoi

en: Email
ro: email

en: API Key
ro: Cheie API

en: Line
ro: Linie

en: Phone
ro: Telefon

en: Phone number
ro: Număr de telefon

en: Query
ro: Interogare

en: Select
ro: Alege
