OAuth Login - OAuth2 Client SSO (8.x-1.212) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Description
af: Beskrywing

en: Support
af: Ondersteuning

en: Test
af: Toets

en: Settings
af: Verstellings

en: Back
af: Terug
