OAuth Login - OAuth2 Client SSO (8.x-1.212) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: Description
ug: بايانى

en: Test
ug: سىناق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Email
ug: ئېلخەت
