OAuth Login - OAuth2 Client SSO (8.x-1.213) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Update
bn: আপডেট

en: Upload
bn: আপলোড

en: Email
bn: ইমেইল

en: Line
bn: লাইন
