OAuth Login - OAuth OIDC SSO (8.x-1.214) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Description
az: İzahat

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Back
az: Geri

en: Update
az: Yeniləmə

en: Upload
az: Yükləmə

en: Query
az: Sorğu

en: Select
az: Seçin
