OAuth Login - OAuth2 Client SSO (8.x-1.214) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Description
vi: Mô tả

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Back
vi: Trở lại

en: Update
vi: Cập nhật

en: Upload
vi: Tải lên

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Email Address
vi: Địa chỉ Email

en: Line
vi: Dòng

en: Phone
vi: Điện thoại

en: Phone number
vi: Số điện thoại

en: Query
vi: Truy vấn

en: Select
vi: Chọn

en: Save Configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Box
vi: Hộp

en: Submit Query
vi: Gửi truy vấn
