OAuth Login - OAuth OIDC SSO (8.x-1.22) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Line
gu: લીટી

en: Select
gu: પસંદ કરો
