OAuth Login - OAuth OIDC SSO (8.x-1.22) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Description
he: תיאור

en: Test
he: בדיקה

en: Settings
he: הגדרות

en: Back
he: אחורה

en: Update
he: עדכון

en: Upload
he: העלאה

en: Email
he: דוא"ל

en: Line
he: שורה

en: Phone
he: טלפון

en: Phone number
he: מספר טלפון

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Query
he: שאילתה

en: Select
he: בחר

en: LinkedIn
he: לינקדין
