OAuth Login - OAuth OIDC SSO (8.x-1.22) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Description
ml: വിവരണം

en: Support
ml: പിന്തുണ

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Upload
ml: അപ്‌ലോഡ്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ
