OAuth Login - OAuth2 Client SSO (8.x-1.22) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Description
sl: Opis

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Update
sl: Posodobitev

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Line
sl: Vrstica
