OAuth Login - OAuth2 Client SSO (8.x-1.22) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Description
sr: Опис

en: Settings
sr: Подешавања

en: Update
sr: Ажурирање

en: Email
sr: Е-мејл адреса
