OAuth Login - OAuth2 Client SSO (8.x-1.221) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Description
id: Deskripsi

en: Test
id: uji

en: Settings
id: Pengaturan

en: Back
id: Kembali

en: Update
id: Perbarui

en: Upload
id: Unggah

en: Line
id: Baris

en: Phone
id: Telepon

en: Phone number
id: Nomor telepon

en: Query
id: Kueri

en: Select
id: Pilih
