OAuth Login - OAuth2 Client SSO (8.x-1.221) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Description
it: Descrizione

en: Settings
it: Impostazioni

en: Back
it: Indietro

en: Update
it: Aggiorna

en: Upload
it: Carica

en: Email
it: E-mail

en: Email Address
it: Indirizzo e-mail

en: Line
it: Riga

en: Phone
it: Telefono

en: Phone number
it: Telefono

en: Select
it: Scegliere
