OAuth Login - OAuth2 Client SSO (8.x-1.222) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: Upload
ta: பதிவேற்றுக
