OAuth Login - OAuth2 Client SSO (8.x-1.223) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Description
hr: Opis

en: Support
hr: Podrška

en: Settings
hr: Postavke

en: Back
hr: Natrag

en: Update
hr: Osvježi

en: Upload
hr: Otpremi

en: Email
hr: E-pošta

en: Line
hr: Redak

en: Phone
hr: Telefon
