OAuth Login - OAuth OIDC SSO (8.x-1.223) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Description
pt: Descrição

en: Support
pt: Suporte

en: Test
pt: Testar

en: Settings
pt: Definições

en: Back
pt: Voltar

en: Update
pt: Atualizar

en: Upload
pt: Carregar ficheiro

en: Email Address
pt: Endereço de Email

en: API Key
pt: Chave API

en: Line
pt: Linha

en: Phone
pt: Telefone

en: Phone number
pt: Número de telefone

en: Query
pt: Consulta

en: Select
pt: Selecionar

en: Save Configuration
pt: Guardar Configuração

en: Custom CSS
pt: CSS personalizado

en: Customer ID
pt: ID de Cliente
