OAuth Login - OAuth OIDC SSO (8.x-1.225) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Support
hi: समर्थन

en: Test
hi: परीक्षण

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Back
hi: वापस

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Upload
hi: अपलोड

en: Email
hi: ईमेल

en: Line
hi: रेखा

en: Phone
hi: फ़ोन

en: Facebook
hi: फेसबुक
