OAuth Login - OAuth2 Client SSO (8.x-1.225) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Description
is: Lýsing

en: Test
is: Prófa

en: Settings
is: Stillingar

en: Back
is: Til baka

en: Update
is: Uppfæra

en: Upload
is: Hlaða upp

en: Email
is: Netfang

en: Email Address
is: Netfang

en: API Key
is: API Lykill

en: Phone
is: Sími

en: Phone number
is: Símanúmer
