OAuth Login - OAuth OIDC SSO (8.x-1.225) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Description
ja: 説明

en: Support
ja: サポート

en: Test
ja: テスト

en: Settings
ja: 設定

en: Back
ja: 戻る

en: Update
ja: 更新

en: Upload
ja: アップロード

en: Email
ja: メール

en: Email Address
ja: メールアドレス

en: Line
ja: 行

en: Phone
ja: 電話番号

en: Phone number
ja: 電話番号

en: Query
ja: クエリー

en: Select
ja: 選択

en: Customer ID
ja: 顧客ID
