OAuth Login - OAuth2 Client SSO (8.x-1.225) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Description
mn: Тайлбар

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Upload
mn: Оруулах

en: Email
mn: Имэйл
