OAuth Login - OAuth OIDC SSO (8.x-1.225) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Description
uk: Опис

en: Support
uk: Підтримка

en: Test
uk: Тест

en: Settings
uk: Налаштування

en: Back
uk: Назад

en: Update
uk: Оновити

en: Upload
uk: Викласти

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Email Address
uk: Адреса електронної пошти

en: Line
uk: Рядок

en: Phone
uk: Телефон

en: Phone number
uk: Номер телефону

en: Query
uk: Запит

en: Select
uk: Вибір

en: Save Configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Custom CSS
uk: Власні CSS

en: Customer ID
uk: ID клієнта

en: Box
uk: Коробка

en: Submit Query
uk: Виконати запит

en: Validate OTP
uk: Перевірте OTP

en: Resend OTP
uk: Повторно надіслати OTP

en: cURL is not enabled. Please enable cURL
uk: cURL не ввімкнено. Будь ласка, увімкніть cURL

en: Register/Login
uk: Реєстрація/Вхід
