OAuth Login - OAuth OIDC SSO (8.x-1.226) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Submit
am: አስገባ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Update
am: አዘምን

en: Email
am: ኢሜይል
