OAuth Login - OAuth OIDC SSO (8.x-1.226) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Description
ur: وضاحت

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Back
ur: واپس

en: Update
ur: تجدید

en: Email
ur: ای میل
