Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Next
da: Næste

en: Register
da: Opret konto

en: Submit
da: Indsend

en: Description
da: Beskrivelse

en: Settings
da: Indstillinger

en: Back
da: Tilbage

en: Update
da: Opdatér

en: Email
da: E-mail

en: Save Settings
da: Gem indstillinger

en: API Key
da: API-nøgle

en: Phone
da: Telefon

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Query
da: Forespørgsel

en: Mapping
da: Kobling

en: Customer ID
da: Kunde ID
