Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Next
fil: Susunod

en: Register
fil: Magrehistro

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Back
fil: Bumalik

en: Update
fil: Gawing bago

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos
