OAuth/OIDC Server SSO (2.0.1) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Next
ja: 次へ

en: Register
ja: 登録

en: Submit
ja: 送信

en: Description
ja: 説明

en: Settings
ja: 設定

en: Back
ja: 戻る

en: Update
ja: 更新

en: Email
ja: メール

en: Save Settings
ja: 設定を保存

en: Phone
ja: 電話番号

en: Configuration
ja: 環境設定

en: General Settings
ja: 基本設定

en: Query
ja: クエリー

en: Mapping
ja: マッピング

en: Customer ID
ja: 顧客ID
