Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.12) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Action
ur: ایکشن

en: Edit
ur: تدوین

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Email
ur: ای میل
