Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.13) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Remove
cy: Symud

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Allow
cy: Caniatau

en: Deny
cy: Gwrthod

en: Query
cy: Ymholiad
