Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.13) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Action
fi: Toiminto

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Advanced Settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Allow
fi: Sallittu

en: Deny
fi: Estetty

en: Query
fi: Kysely

en: Save Configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Add more
fi: Lisää lisää
