Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.13) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Action
jv: Aksi

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: Configuration
jv: Pangaturan
