OAuth/OIDC Server SSO (2.0.17) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Value
am: እሴት

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Action
am: እርምጃ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: Configure
am: ውቀር

en: Email
am: ኢሜይል

en: Reports
am: ሪፖርቶች
