OAuth/OIDC Server SSO (2.0.17) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Value
be: Значэнне

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Action
be: Дзеянне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Display
be: Паказ

en: Configure
be: Правіць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: OR
be: АЛЬБО

en: Configuration
be: Налады

en: Allow
be: Дазволіць

en: Deny
be: Забараніць

en: Reports
be: Справаздачы

en: and
be: і
