OAuth/OIDC Server SSO (2.0.17) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Value
ca: Valor

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Action
ca: Acció

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Display
ca: Visualització

en: Configure
ca: Configura

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: OR
ca: O

en: here
ca: aquí

en: Configuration
ca: Configuració

en: Allow
ca: Admet

en: Deny
ca: Denega

en: Query
ca: Consulta

en: Save Configuration
ca: Desa la configuració

en: Reports
ca: Informes

en: and
ca: i

en: Contact Us
ca: Contacta'ns
