OAuth/OIDC Server SSO (2.0.17) - en to fil translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Value
fil: Halaga

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: View
fil: Tingnan

en: Configure
fil: Ayusin

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos

en: Reports
fil: Mga ulat

en: and
fil: at
