OAuth/OIDC Server SSO (2.0.18) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Value
af: Waarde

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Action
af: Aksie

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Configure
af: Verstel

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Allow
af: Toelaat

en: Deny
af: Weier

en: Reports
af: Verslae

en: and
af: en
