OAuth/OIDC Server SSO (2.0.18) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Value
ast: Valor

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: Display
ast: Pantalla

en: Configure
ast: Configurar

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Configuration
ast: Configuración

en: Allow
ast: Permitir

en: Deny
ast: Torgar
