OAuth/OIDC Server SSO (2.0.18) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Value
bg: Стойност

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Action
bg: Действие

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Display
bg: Дисплей

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Email
bg: Е-поща

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Allow
bg: Разреши

en: Deny
bg: Откажи

en: Reports
bg: Доклади

en: and
bg: и
